4 Beds
1,705 sqft
$400,000
13015 Alpine Drive Urbandale IA, 50323
Price per sqft
$234.60
Built in
2010
Property size
1,705 sqft
Property type
Condominium
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
736478
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.08 Acres
Other property details
Taxes
$5,784
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
3
55+/Senior Community
No
Courtesy of RE/MAX Real Estate Center, Sean Asada,
Listing Contact: [email protected]